Jesteś tutaj: Oferta Dekoracyjne czyszczenie cegły

Dekoracyjne czyszczenie cegły

W domu chcemy mieć czysto i elegancko. Do odnowienia czy czyszczenia cegły z zaprawy nie da się użyć sprzętu, który poradzi sobie z tym świetnie na zewnątrz budynku, nie chcemy przecież mieć zalanej podłogi czy pyłu w całym pomieszczeniu. Aby doprowadzić cegłę do stanu WOW! wewnątrz lokalu mieszkalnego, trzeba się mocno postarać. Szpachelka do skrobania zaprawy czy szmatka z wodą nie wystarczą. Szpachelka często pogorszy efekt (porysuje, naruszy strukturę a tynku czy zaprawy i tak do końca nie usunie) a użycie środków chemicznych może trwale uszkodzić cegłę (przy okazji w domu będzie pełno chemii, która na długo zagości w naszych wnętrzach).

Sposoby opisywane na Internecie, czyli:

  • szczotka ryżowa
  • szczotka druciana
  • wiertarka z gumową tarczą
  • papier ścierny
  • chemia do cegły i kliknieru itd…

…niestety dadzą niewiele, włożymy w to mnóstwo pracy (w maseczce i okularach ochronnych), a efekt będzie daleki od oczekiwań, przy okazji prawie na pewno uszkodzimy znaczną część struktury cegieł, z kolei kolor pozostanie wyblakły.

Nasze rozwiązanie?

Oferujemy bezpyłowe, całkowicie bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych (ekologia w 100%) czyszczenie, bez uszkodzeń. Używamy do tego maszyny, która jako jedyna dopuszczona jest w Europie przez konserwatorów do renowacji zabytków. Pomieszczenie po pracy zostaje w takim stanie jak było przed.

Efekt?

Wyraziste, czerwone cegły, które przyciągają wzrok swoim intensywnym kolorem i wyglądem. Wyeksponowana ściana z cegieł znowu nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Zachęcamy do obejrzenia filmów na profilu naszej firmy, na platformie Youtube, które pokazują sposób realizacji usługi.

Skontaktuj się z nami

Czyszczenie elewacji przed i po:

Dekoracyjne czyszczenie cegły Opinie

Oddział w Sosnowcu

Heliar Sp. z o.o.

ul. Tabelna 3O/3
41-200 Sosnowiec

NIP:629-249-78-31

REGON:387059051

KRS:0000859948

Wyślij wiadomość

biuro@czystymur.pl

Zadzwoń do nas

Tel: +48 513 104 795
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie przez Heliar Sp. z o.o. ul. Tabelna 3O/3 41-200 Sosnowiec NIP: 6292497831.

Zadzwoń: 513 104 795 Zadzwoń do nas