Jesteś tutaj: Oferta Czyszczenie boisk sportowych

Czyszczenie boisk sportowych

Nawierzchnia poliuretanowa (tartan) to mieszanina żywicy poliuretanowej z dodatkiem drobnej frakcji granulatu gumowego (typu SBR i EPDM), która znalazła zastosowanie przy budowie podłoży placów zabaw, boisk, kortów tenisowych oraz bieżni sportowych. Tartan daje komfort, estetykę, wysoką elastyczność i sprężystość (a to zapewnia bezpieczeństwo), odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Nawierzchnie poliuretanowe są przepuszczalne dla wody, mają ponadto jednolitą powierzchnię, są trwałe i odporne na starzenie i promienie UV.

Mycie i konserwacja

Aby zachować te właściwości jak najdłużej, konieczna jest specjalistyczna pielęgnacja. Takie zabiegi mają na celu zapewnienie korzystającym z obiektu użytkownikom bezpieczeństwa oraz przywrócenia powierzchni do stanu początkowego. Mycie nawierzchni boisk i kortów tenisowych przeprowadzamy za pomocą myjek ciśnieniowych o wysokiej temperaturze wody, które skutecznie wypłukują i zabijają mchy i porosty oraz dogłębnie czyszczą z kurzu i drobnych kamieni.

Sprawdź nasz cennik

Kiedy i jak często ?

Mycie boisk sportowych i kortów tenisowych zalecamy wykonywać w momencie, gdy uległy one zanieczyszczeniu, np przez kurz czy piasek. Takie mycie można wykonać w dowolnym momencie. Natomiast raz w roku zalecamy dogłębne mycie boisk sportowych w okresie przed zimą. Dzięki temu zachowujemy odpowiedni stan techniczny obiektu sportowego, tj odprowadzanie wody w okresie zimowania. Niedostateczne odprowadzanie wody z powierzchni będzie pozostawiać kałuże, które jak zamarzną, będą uszkadzać powierzchnię. Podobnego efektu możemy oczekiwać po zamarznięciu glonów i grzybów, będą one puchnąć i uszkadzać strukturę boiska czy kortu. Nie ma co zwlekać, gdyż skutki odkładania w czasie prac konserwacyjnych mogą prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń.

Czyszczenie boisk sportowych przed i po:

Czyszczenie boisk sportowych Opinie

Oddział w Sosnowcu

Heliar Sp. z o.o.

ul. Tabelna 3O/3
41-200 Sosnowiec

NIP:629-249-78-31

REGON:387059051

KRS:0000859948

Wyślij wiadomość

biuro@czystymur.pl

Zadzwoń do nas

Tel: +48 513 104 795
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie przez Heliar Sp. z o.o. ul. Tabelna 3O/3 41-200 Sosnowiec NIP: 6292497831.

Zadzwoń: 513 104 795 Zadzwoń do nas